Kouvolan nuorisopalveluiden liikuntavuorot ns. höntsäliikuntaryhmät

MAANANTAI
Sippolan koulun liikuntasali klo 17-18
  • pelaillaan eri lajeja nuorten mielenkiinnon mukaan
  • lisätietoja: nuoriso-ohjaaja Salla Raussi salla.raussi(at)kouvola.fi, p.02061 59282

Korian monitoimitalon liikuntasali klo 18.30-19.30
  • sählyä ym. liikuntaa nuorten mielenkiinnon mukaan
  • lisätietoja: nuoriso-ohjaaja Sanni Rihu sanni.rihu(at)kouvola.fi, p.02061 55565 tai Jani Appelgren jani.appelgren(at)kouvola.fi, p.02061 57563

TIISTAI
Inkeroisten nuorisotila / ent. Anjalankosken lukion liikuntasali (12-17v.) klo 17-18
  • omaehtoisesti ja ohjatusti erilaista liikuntaa nuorten mielenkiinnon mukaan
  • lisätietoja: nuoriso-ohjaaja Riikka Kurkela riikka.kurkela(at)kouvola.fi, p.02061 58344 tai Salla Raussi salla.raussi(at)kouvola.fi, p.02061 59282

Valkealatalon liikuntasali (12-17v.) klo 16-17
  • sählyä, korista jne…. nuorten mielenkiinnon mukaan
  • lisätietoja: nuoriso-ohjaaja Pauliina Laamanen pauliina.laamanen(at)kouvola.fi, p.02061 59281

TORSTAI
Haalin liikuntasali (12-15v.) klo 15-16
  • pelaillaan sählyä
  • lisätietoja: nuoriso-ohjaaja Iiris Karjalainen iiris.karjalainen(at)kouvola.fi, p.0206154460 tai Terhi Konttinen terhi.konttinen(at)kouvolafi, p.02061 54459

Inkeroisten nuorisotila / ent. Anjalankosken lukion liikuntasali (12-17v.) klo 17-18
  • omaehtoisesti ja ohjatusti erilaista liikuntaa nuorten mielenkiinnon mukaan
  • lisätietoja: nuoriso-ohjaaja Riikka Kurkela riikka.kurkela(at)kouvola.fi, p.02061 58344 tai Salla Raussi salla.raussi(at)kouvola.fi, p.02061 59282

Lehdokin nuorisotalon liikuntasali, Lehtomäki
  • Maanantaisin ja keskiviikkoisin klo 14-20 avoimet sählyvuorot sekä kuntosali nuorille nuorisotilan aukioloaikana 
  • Henkilökohtainen kuntosaliohjaus sovittavissa nuoriso-ohjaajan kanssa.
  • lisätietoja: nuoriso-ohjaaja Pekka Kalenius pekka.kalenius(at)kouvola.fi, p.0206154458